چاپ
ارسال به دوست

دیدار فرمانده بسیج ناحیه ثارالله شیراز با مدیرکل دامپزشکی فارس

سرهنگ پاسدار موسی زارع فرمانده بسیج ناحیه ثارالله شیراز و سرگرد پاسدارمحمد کریمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات حضرت جواد الائمه (ع) با حضور در محل این اداره کل با حمیدرضا ناظمی مدیرکل دامپزشکی فارس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی فارس، حمیدرضا ناظمی مدیرکل دامپزشکی فارس از همکاری و تعامل بسیج ناحیه ثارالله شیراز با این اداره کل تقدیر و تشکر کرد.

 

ناظمی سپس به ارائه گزارشی از فعالیت‌های مجموعه دامپزشکی و اهمیت نقش این اداره کل در سلامت جامعه پرداخت و گفت: فعالیت‌های اداره کل دامپزشکی استان در راستای حفظ و نگهداری سرمایه دامی و بالا بردن سطح بهداشت و امنیت غذایی جامعه می باشد.

 

سرهنگ پاسدار موسی زارع فرمانده بسیج ناحیه ثارالله شیراز از تلاش ها و همکاری های مشترک در راستای دست یابی به اهداف متعالی بسیج و همکاری در اجرای رزمایش هوشمند سازی کشاورزی و اعزام نیروهای دامپزشکی بمناسبت هفته بسیج  و زحمات خالصانه بسیجیان پایگاه مقاومت این اداره کل تقدیر و تشکر کرد .

 

وی اظهار کرد : با گسترش همکاری های مشترک می توانیم گام های موثرتری را در جهت افزایش تولید، محرومیت زدایی و کمک به سلامت و بهداشت جامعه برداریم.

 

در پایان حکم جدید فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این اداره کل به برادر بسیجی ابوالفضل اقتصاد اهدا شد .